Vitaminas

VITAMINAS - tai modernus ir šiuolaikiškas sporto klubas Telšiuose, kuris savo kokybe niekuo nenusileidžia kitiems žinomiems sporto klubams Lietuvoje. 700 kv.m erdvioje ir jaukioje salėje tik itin profesionalūs ir kokybiški Impulse ir Marbo Professional treniruokliai iš Amerikos ir Europos. Juos taip pat naudoja tokie garsūs sporto klubai, kaip VS-Fitness, VS-Express, Apelsinas ir kiti.

Marbo Professional sporto įranga 2016 metais išrinkta perkamiausia Europos rinkoje. Siekiant užtikrinti klientų saugumą, Marbo įrangą testuoja Europos kokybės centras. Profesionalių Marbo trenruoklių linija turi net po du kokybę nurodančius sertifikatus. Taigi, siūlome viską, ko reikia profesionalioms treniruotėms. Kiekvienai raumenų grupei yra po kelis treniruoklius, todėl niekada nereikia laukti eilėje. Net dvi tonos laisvų svorių ir daugiau nei tona svarmenų. Didelė kardio treniruoklių zona, stalo tenisas. Taip pat turime TRX diržus, 4 bokso maišus bei visą boksui reikalingą įrangą. Mokome kovos menų: bokso, MUAY THAI. Crossfit zonoje - crossfit virvės, šuoliukų platformos, medicininiai kamuoliai ir t.t. Jau ruošiamas ir crossfit narvas.

Patyrę treneriai, atviro Lietuvos-Latvijos kultūrizmo ir fitneso čempionato nugalėtojai, pagal kiekvieno tikslus sudaro individualią treniruočių ir mitybos programą, padeda numesti svorį, bei parodo, kaip taisyklingai atlikti pratimus. Treneriai baigę Lietuvos Edukologijos Universiteto kūno kultūros sporto trenerių kursus, savo žinias nuolat atnaujina seminaruose, sporto konferencijose.

Atskiri moterų ir vyrų persirengimo kambariai su rakinamomis spintelėmis ir 4 dušais. Vienu metu gali sportuoti net 100 žmonių. Atskiri tualetai, nemokama stovėjimo aikštelė ir, svarbiausia, daug gerų emocijų bei galimybė sutikti bendraminčių – sporto entuziastų. Pavargusių ir norinčių pailsėti laukia jaukus poilsio kampelis, kuriame galima atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais, paskanauti kavos, karšto šokolado, paskaityti žurnalą.

Salė išklota modernia, ekologiška sportine danga, skirta specialiai sporto klubams. Ji užtikrina didesnį saugumą ir suteikia didesnį komfortą sportuojant. Danga sugeria smūgius, bakterijas bei blogą kvapą, apsaugo nuo pavojingų kritimų, neslidi. Tokia didele sportinės dangos kvadratūra mums prilygsta tik keli Lietuvos sporto klubai.

Sporto klube galima įsigyti tik profesionalius ir pačius populiariausius maisto papildus, gaiviuosius gėrimus. Taip pat prekiaujame kovos menų užsiėmimams reikalingu inventoriumi - papildais, pirštinėmis, drabužiais, apsaugomis ir kt. Išnuomojami netgi rankšluosčiai.

Kartą per savaitę vyksta DJ vakarai - sportuojančius savo muzika džiugina didžėjus. Taip pat organizuojami trikovės turnyrai, stalo teniso varžybos. Vedamos paskaitos apie sportą, mitybą ir maisto papildų naudojimą.

Nuolat skatinama prisijungti prie mūsų ir užsiimti ekstremaliu sportu: slidinėjimu, kaitavimu jėgos aitvarais, vandenlentėmis, parašiutizmu, šuoliais su virve, laipiojimu (dirbtinėmis) uolomis ir t.t.

Taigi, siūlome tik pačias geriausias ir kokybiškiausias sąlygas sportuojantiems. Ir visa tai - ypatingai mažomis kainomis!